🔥FLASH SALE dnes -30% na VŠETKO - FLASH30🔥

Bledozelený crop top Lior

  • -70%
5,10 € 16,99 €
S/M
Posledné kusy
S/M
Posledné kusy
Jednoduché vrátenie

Nesadol ti nejaký kúsok? Tovar môžeš vrátiť do 30 dní bez udania dôvodu. A ak sa rozhodneš ho vrátiť prostredníctvom Packety. Preto ak nevieš akú veľkosť si zvoliť, zober si obe a jednu nám môžeš vrátiť len za poplatok 2 €. Ak sa rozhodneš vrátiť tovar kuriérom, bude ťa to stáť 3,50 € a pre balík si príde tam, kam si zvolíš. Všetko si jednoducho zmenežuješ tu: Vrátenie tovaru

O produkte

Štýlový crop top Lior v bledozelenej farbe. Crop top ma krátky rukáv a jeho dĺžka siaha nad bedrá. Tento kúsok je vyrobený z kvalitných materiálov a je príjemný na dotyk. Doplňte váš šatník týmto basic kúskom, ktorý sa jednoducho kombinujete.

Certifikát: OEKO-TEX STANDARD

Certifikát OEKO-TEX STANDARD potvrdzuje, že produkt bol testovaný v certifikovanom skúšobnom ústave asociácie OEKO-TEX® a obstál v teste vo viac ako 100 parametroch dôležitých pre zdravie človeka. Tieto výrobky neobsahujú látky zdraviu škodlivé. To znamená maximálnu bezpečnosť aj pre najnáročnejších a najcitlivejších spotrebiteľov. Tieto materiály sú vhodné aj pre batoľatá a deti. Textílie označené etiketou OEKO-TEX® spĺňajú vysoké humánno-ekologické štandardy a sú vyrábané v súlade s právnymi predpismi v oblasti hygieny pracovného prostredia.

Kód produktu: BLK43-20 L.GREEN

Materiál: 95% bavlna, 5% elastan