Príbeh GLASH

Príbeh obchodu glash sa začal písať v roku 2014. Za celým začiatkom firmy stojí Michal - cestovateľ, kreatívec, podnikateľ a milovník rýchlych áut - a Lucka - fashion maniačka, shopoholička a človek s neskutočnou chuťou do života. Ako každé malé dievča aj Lucka mala od malička sen pohybovať sa vo svete módy. Rozhodnutie teda bolo jasné. Spolu s Michalom sa rozhodli otvoriť módny e-shop, ktorý bude plniť sny.

Obchod, ktorý plní sny

Každá z nás má svoj malý módny vesmír, v ktorom nájde to, čo potrebuje. To, po čom jej srdce najviac priahne. Hľadáme tak veci, ktoré budú zvýrazňovať jej výnimočnosť, zvýraznia jej vonkajšiu krásu a pomôžu v budovaní sveta, za ktorý tak dlho bojuje. 

Postupne sa tak náš malý e-shop začal plniť rôznymi kúskami oblečenia, ktoré mali zachytiť rôznorodosť ženského sveta. Pretože ako dobre vieme, my ženy sme naozaj rôzne. Hoci nás všetky spája boj za správnu vec, máme iný štýl obliekania, iné preferencie v make-upe, každá chodíme k inej kaderníčke. A aj práve preto vznikol tento originálny módny koncept! 

Glash sa ti tak snaží už roky dodávať stále nové kúsky, ktoré sú momentálne najviac trendy a zároveň sú to jednoduché a ľahko kombinovateľné kúsky vhodné aj do pracovného prostredia. GlashGirl sa tak stal obchodom, v ktorom nájdeš všetko, čo práve hľadáš.

Štýlové veci za prijateľné ceny 

Určite však všetkých zaujíma odkiaľ pochádza oblečenie, aká je kvalita a celkovo, aké služby glash poskytuje. Počas niekoľkých rokov sme prišli do kontaktu so stovkami výrobcov a tak sme si vedeli vybrať len tých najlepších.  Vytvorili sme si tak sieť kvalitných výrobcov, či už z Francúzska, Talianska, Poľska a Číny.  Za kvalitou každého jedného produktu stojíme, a každá jedna vec prechádza kontrolou, aby sa nestalo, že by bol zákazníkom dodaný poškodený tovar. Spokojnosť zákazníkov je pre glash kľúčová.

Čo sa počas rokov zmenilo? 

Na fashion trhu pôsobíme od roku 2014 s menšími obmenami. Prešli sme s mnohými zmenami a prekážkami, ktoré nás vždy tlačili k tomu, ako to robiť lepšie a inak. Prešli sme si internými aj externými zmenami. Presťahovali sme sa, prestavali sme si budovu a sklady, prestriedali sme množstvo fotografov, modeliek a vypracovali sme si kvalitný zákaznický servis. O všetky naše úspechy sa s vami delíme na sociálnych sieťach. Momentálne pozostáva naša firma z ôsmich interných zamestnancov a mnoho externistov, ktorí nám pomáhajú v každom smere.

V roku 2021, ktorý bol pre nás prelomový, sme si prešli radikálnymi zmenami. Predtým ste nás mohli poznať ako GlashGirl, zmeny sa netýkali iba zmeny názvu, ale celého smerovania firmy, ktoré vystihuje slogan "Z dievčaťa sme vyrástli na dospelú ženu". A preto sme vám teraz schopní ponúkať tie najlepšie kúsky francúzskych a talianskych značiek. Zmenou prešiel aj kompletne eshop, presedlali sme na novy systém, ktorý stále vylepšujeme a prispôsobujeme, aby nakupovanie bolo čo najjednoduchšie.

Čo plánujeme?

Je toho veľa. Máte sa naozaj na čo tešiť!

Váš glash.